JH2A1B-DC12V 데이터 시트,회로,함수
JH2A1B-DC12V Datasheet PDF
제조 업체포장설명PDF온도
NaisJH relay. 30 Amp power relay with space saving design. 2 form A 1 form B. Coil voltage 12 V DC. Single side stable. JH2A1B-DC12V PDF
분°C | 맥스°C
  • Nais JH2A1B-DC110V
    JH relay. 30 Amp power relay with space saving design. 2 form A 1 form B. Coil voltage 110 V DC. Single side stable.
  • Nais JH2A1B-DC12V
    JH relay. 30 Amp power relay with space saving design. 2 form A 1 form B. Coil voltage 12 V DC. Single side stable.
  • Nais JH2A1B-DC24V
    JH relay. 30 Amp power relay with space saving design. 2 form A 1 form B. Coil voltage 24 V DC. Single side stable.
  • Nais JH2A1B-DC48V
    JH relay. 30 Amp power relay with space saving design. 2 form A 1 form B. Coil voltage 48 V DC. Single side stable.